سوالات متداول

آیا امکان ارتقاء عضویت وجود دارد؟

بله تحت شرایط خاصی در طرح های آتی امکان ارتقاء سطح اعضای ساتیجی وجود خواهد داشت، که متعاقبا شرایط و نحوه انجام آن در وب سایت اعلام خواهد شد.

تنوع اعضا در ساتیجی به چه شکل است؟

اعضای ساتیجی سه نوع هستند:

  1.  گروه پیشتازان: افرادی که در مدت زمان فاصله تعطیلی موقت ساتیجی تا زمان بازگشایی آن (از ۱۸ اسفند ۹۵ لغایت ۵ اسفند ۹۵) در صفحه موقت سایت ثبت نام کرده بودند. این گروه از اعضا هدایای ویژه خرید و امتیازات خاصی در ساتیجی دارند.
  2. گروه برندگان: این گروه از اعضا افرادی هستند که جزو ۱۰۰۰ نفر اولی باشند که اولین فاکتور خود را در ساتیجی به ثبت برسانند، طبیعتا این گروه نیز امتیازات و هدایای خرید ویژه خود را دارا خواهند بود.
  3. گروه کاربران عادی: افرادی که از ساتیجی خرید میکنند در هر زمانی که طرح های ویژه فروش گذاشته شود شامل حال این عزیزان خواهد بود.

اگر مشکلی در روند پرداخت مبلغ فاکتور بود چه کنم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند پرداخت فاکتور میتوانید از قسمت تماس با ما در سایت مشکل خود را از طریق یکی از روشهای تماس با ما مطرح فرمایید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف گردد.

شیوه های پرداخت مبلغ فاکتور چیست؟

در حال حاضر پرداخت فقط از طریق انتقال کارت به کارت وجه به حساب مدیریت ساتیجی امکان پذیر میباشد.

ولی با توجه به اقدامات انجام شده به زودی بعد از اخذ نماد اعتماد خرید الکترونیکی از مرکز اصناف کشور، اقدامات لازم جهت ایجاد سیستم پرداخت مستقیم بانکی از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب انجام شده و این سیستم پرداخت نیز در دسترس خواهد بود.

هزینه ارسال محصولات به چه میزانی میباشد؟

محاسبه میزان هزینه ارسال کالا مطابق تعرفه سیستم پست پیشتاز کشور انجام میشود و در مرحله نهایی انجام خرید بر بروی فاکتور، بسته به وزن محصول و فاصله مقصد از مبدا محاسبه و اعمال میگردد.

تحویل محصول به چه روشهایی انجام میشود؟

در حال حاضر سیستم ارسال محصول فقط از طریق پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران انجام میشود که در آینده نزدیک روشهای دیگری نیز در دسترس خواهند بود.

محصول در چه مدت زمانی تحویل داده میشود؟

بعد از تکمیل مراحل خرید و پرداخت فاکتور، اگر نقصی در اطلاعات وارده وجود نداشته باشد کالای سفارشی از طریق سیستم پستی کشور ارسال میشود، زمان تحویل کالا به نسبت مسافتی که از مبدا ارسال که در حال حاضر شهر تبریز میباشد ممکن است طول بکشد، که این روند از طریق سیستم پستی کشور انجام شده و در هر مرحله قابل پیگیری میباشد.

بعد از اتمام مراحل خرید، محصول در چه فاصله زمانی ارسال میشود؟

تمامی فاکتورهای ثبت شده ای که مراحل تسویه حساب آنها تکمیل شده و اطلاعات کامل تحویل پستی محصول درج شده باشد در کمترین زمان ممکن ارسال خواهند شد.

فاکتورهایی که قبل از ساعت ۱۴ ثبت شوند در همان روز و فاکتورهایی که بعد از ساعت ۱۴ ثبت شوند روز بعد از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهند شد.

محدوده فروش و تحویل محصولات ساتیجی کدام منطقه است؟

ساتیجی به سرتاسر نقاط ایران فروش میکند و از طریق سیستم پست جمهوری اسلامی محصولات خود را به تمامی نقاط کشور ارسال میدارد.

ساتیجی یعنی چی؟

ساتیجی (Satici) یک لغت ترکی میباشد به معنی فروشنده

آیا غیر از کالا خدمات هم در ساتیجی ارائه میشود؟

در حال حاضر نه ولی به مرور زمان برخی از خدمات قانونی قابل ارائه در ساتیجی خواهد بود

چه نوع کالاهایی در ساتیجی ارائه میشوند؟

فروشگاه ساتیجی محصولات انتخابی برای فروش را با دقت بسیار زیادی بررسی میکند و هر محصولی را برای فروش عرضه نمیکند، تمامی محصولاتی که در ساتیجی عرضه میشوند باید دارای مشخصات زیر باشند:

  1. محصول سالم و بی ضرر برای فرد یا جامعه.
  2. محصول اصل و با کیفیت بالا.
  3. تولید داخل با تمامی مجوزهای لازم.
  4. درصورت وارداتی بودن ۱۰۰% به صورت قانونی وارد کشور شده و تمامی مدارک ورود قانونی را داشته باشند.
  5. قیمت متناسب با کیفیت.