قوانین و مقرّرات

کاربران گرامی لطفاً جهت استفاده‌ی بهینه از خدمات ساتیجی، موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

همه‌ی اصول و رویه‏‌های ساتیجی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز مؤظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به‌روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

ثبت سفارش، بررسی سفارش، ارسال محصول

ثبت سفارش در ساتیجی همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز امکان‌پذیر است. در شهر تبریز ارسال سفارشات طبق جدول زمان‌بندی از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰ انجام می‌شود، جدول زمان‌بندی شامل بازه‌های ۲ ساعته می‌باشد که طبق انتخاب مشتری محصولات در همان بازه انتخابی تحویل مشتری می‌گردد.

بعد از خرید و تکمیل فرایند خرید، این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه‌ی زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید کاربر در زمان انتخابی به دستش خواهد رسید.

در شهر تبریز هزینه‌ی ارسال کالا برای خریدهای بالای ۱۰۰٬۰۰۰ تومان مجانی و خریدهای زیر ۱۰۰٬۰۰۰ تومان مبلغ ۸٬۰۰۰ تومان به فاکتور خرید اضافه می‌گردد.

درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای مشتری محفوظ است. ساتیجی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به وب‌سایت ساتیجی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.