سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی ساتیجی

فروشگاه اینترنتی ساتیجی تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این وب‌سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره‌ی اطلاعات خصوصی و نحوه‌ی استفاده از این اطلاعات است که فروشگاه اینترنتی ساتیجی از کاربران وب‌سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران فروشگاه اینترنتی ساتیجی را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، ایمیل، شماره‌ی تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها: شما با نام‌نویسی در فروشگاه اینترنتی ساتیجی مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره‌ی تماس، ایمیل و … را در اختیار فروشگاه اینترنتی ساتیجی قرار می‌دهید. در ادامه‌ی فعالیت در فروشگاه اینترنتی ساتیجی و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت. شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی ساتیجی، به‌عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی ساتیجی شناخته خواهید شد و همه‌ی اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها و اطلاعات فردی در اختیار فروشگاه اینترنتی ساتیجی خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها مواردِ مورداستفاده در فروشگاه اینترنتی ساتیجی نخواهد بود. فروشگاه اینترنتی ساتیجی اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. ازاین‌گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویل محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از فروشگاه اینترنتی ساتیجی قرار نخواهد گرفت.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی: شما می‌توانید همه‌ی اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل همه‌ی اطلاعاتی است که شما در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی ساتیجی وارد کرده‌اید. حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط پنل مدیریت امکان‌پذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات: فروشگاه اینترنتی ساتیجی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به همه‌ی اطلاعات خواهند داشت. همه‌ی رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه داده‌های فروشگاه اینترنتی ساتیجی نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است. همه‌ی اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی ساتیجی در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی ساتیجی را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

{تخفیف‌های ویژه و کدهای تخفیف از طریق پیامک، اطلاع‌رسانی می‌گردد. جهت محدود کردن این اطلاع‌رسانی لطفاً پس از ورود به ساتیجی از منوی «تنظیمات پیامک» در حساب کاربری خود اقدام نمایید.}